| Narcis_Mihailescu_1987 a întrebat:

Buna seara am luat un iPhone 4 si când vreau sa Descarcă facebok ex îmi spune sa fac update la ios 8.0 iar când dau la update îmi spune ca deja este instalată ultima versiune ce e de făcut ast radp

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E ultima versiune de iOS pentru acel iPhone. Dar nu e musai să fie mai mare de 8. Atât poate acel hardware și nu ai ce face, decât să-l dai mai departe și să iei măcar un 5 S.

| Narcis_Mihailescu_1987 explică (pentru mihai69):

Da nu exista o vers d Facebook sa o instalez? asa cum este acum

| mihai69 a răspuns (pentru Narcis_Mihailescu_1987):

Doar dacă nu găsești pe undeva o variantă veche - puțin probabil. Dar îl poți accesa totuși la fel ca pe calculator, prin browser. (nu ca aplicație).

| Narcis_Mihailescu_1987 explică (pentru mihai69):

Asta știu dar voiam ca aplicatie