| Adr_Andrei_1997_pUzp a întrebat:

Buna seara,
Am o problema,
Cand dau de exemplu sa descarc metin2 alaska dau click pe download astept se se descarce dupa ce a trecut timpul dau click si mi se deschide un program numit windows photo viewer care nu stiu cum sa trec de el sa instalez metinul dar nu numai la asta si alte cateva programe.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Să setezi sistemul de operare să nu mai deschidă arhivele (probabil) cu programul de afișare foto, ci cu un utilitar adecvat, cum ar fi winzip sau winrar.