| Andrei1334 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care cunosc.La casa de pariuri exista un castig maxim stabilit? de ex: sa zicem ca pariez pe ceva si imi iese..continui tot asa si ajung sa pariez 100 de milioane si sa zicem ca o sa castig 1 milio de euro( e doar un exemplu)..casa de pariuri imi va da acesti bani?(bineinteles ca imi va lua comision tva etc.) Insa asta e nelamurirea mea. Daca castig 10000 de miliarde de dolari imi vor da?laughing

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca castigi incontinuu, nu au cum sa te opreasca. Probabil ca vor ancheta sa vada daca nu cumva e ceva la mijloc, insa in rest, n-au ce sa-ti faca. Castigul maxim este stabilit la toate agentiile. Daca insa nu il depasesti printr-un singur bilet, nu au ce sa-ti faca.

2 răspunsuri:
| Bararu_Mihai_1995 a răspuns:

Castigul maxim pe un bilet este de maxim 2 miliarde. Atat accepta casele de pariuri, dar daca pui acelasi bilet de mai multe ori, si castigi, sigur ii bagi in faliment. Mult succes!

| AFR81 a răspuns (pentru Bararu_Mihai_1995):

Castigul maxim variaza de la agentie la agentie.