| Dalis_Dalia_1983 a întrebat:

Bună seara. Am și eu o întrebare. Tocmai mi-am reincarcat cartușul color HP 652 la o imprimanta 3775, deoarece mai aveam o liniuță pana sa se termine. Probliga e ca după umplerea cartușului a mai printatrecut circa 2 coli a4 color și mia arătat ca e gol cartușul dar nici nu mai prințesa absolut nimic. Ați putea sa mă sfatuiți ceva ce ar fi de făcut! Mulțumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu am imprimanta HP cu cartuse 655 dar la mine le incarc de circa 2 ani si tot asa imi arata gol dar functioneaza! La tine nu vrea imprimanta sau nu mai scoate nimic cartusul chiar daca se misca?

| Dalis_Dalia_1983 explică (pentru Salontanul):

Scuze. Pt ortografie dar tare prost îmi scrie uneori telefonul. Am încercat sa îi fac iar instalarea la imprimanta. Dar acum îmi da eroare pe imprimanta. Deși pana atunci îmi venea sms pe laptop ca ar probleme cu cartușul. Ideea e ca nu mai pot imprima nnici cu negru deși la acesta nu am pus cerneala pentru ca mai avea și nici măcar coli albe nu îmi scoate

| Salontanul a răspuns (pentru Dalis_Dalia_1983):

Imi pare rau! Inseamna ca imprimanta are soft care blocheaza cartusele reumplute. Cumpara cartuse originale!