| SweetieGirl a întrebat:

Buna seara.Am si eu o problema cu un id de messenger de cateva zile.Am incercat sa intru pe acel id dar de fiecare data imi apare o eroare cu "Your account has been locked. Please click "Forgot password" to" ...bla bla. Am apasat pe Forgot password dar de fiecare data imi cere raspunsul intrebarilor de securitate, iar eu acele raspunsuri nu le mai tin minte pentru ca le-am pus la vrajeala.Mai exista o solutie sau ceva ca sa imi pot recupera id-ul? Pls, dau funda celui care stie!

1 răspuns:
| tauruss a răspuns:

Nu imi pare rau cineva ti-a spart id de mes daca tineai minte intrebarile puteai sa schimbi parola acum funda? please