| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau remove la persoane din lista "People You May Know" nu va mai aparea nici in lista " mutual friends (...)" nici in oricare lista? Este vorba despre site-ul Facebook. Renumitul site Facebook!

1 răspuns:
| HighFlyingBirds a răspuns:

Hmm, intrebarea ta m-a cam pus in ceata. In primul rand nu poti da remove la persoane din People You may know pentru ca nu-i ai la prieteni. Poti da remove numai la persoane din lista ta. Sper ca te-am ajutat.