| anca2929 a întrebat:

Buna seara. Daca la partea de cercetare (la sustinerea unei lucrari de licenta) nu stiu sa raspund la intrebarile profesorilor, cu cat te depuncteaza?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pain in functie de intrebari te poate si pica, argumentand ca e cumparata.

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai e cam greu sa nu stii din moment ce tu ai facut lucrarea. Nu?

| anca2929 explică (pentru Wr3nch):

Cercetarea nu

| anca2929 explică (pentru Wr3nch):

Ceea ce s-a și întâmplat. Recomand să-și facă fiecare lucrarea. A fost un dezastru.

| Vero296 a răspuns (pentru anca2929):

Ai picat? Poti spune mai multe?

| anca2929 explică (pentru Vero296):

Eu nu, o cunoștință care și-a cumpărat lucrarea

| Vero296 a răspuns (pentru anca2929):

Si cum a fost la sustinere?

| anca2929 explică (pentru Vero296):

Nu a știut să explice partea de cercetare. Și în plus, nu era corect realizată. Mai bine te pui la somn cu o oră- două mai târziu și o faci singur/singură, decât să mai dai șibani că să pici

| Wr3nch a răspuns (pentru anca2929):

Pain in functie de intrebari te poate si pica, argumentand ca e cumparata.