| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Iubitul meu vrea sa mearga la unitatea militara din Mangalia pentru a putea merge la scafandrerie. As dori cateva informatii.

1. Stiti adresa exacta a unitatii militare?

2. Cat de departe este de Constanta?

3. As putea sa imi vizitez prietenul? Daca da, cat de des? Exista un program de vizita?

Sper ca ma veti putea ajuta. Va multumesc!

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Adresa exactă a unității militare din Mangalia este: Strada Delfinului nr. 1, Mangalia 905500, județul Constanța, România.

Mangalia este situată la aproximativ 43 de kilometri sud de Constanța, pe malul Mării Negre.

În general, vizitele la unitățile militare sunt restricționate și există reguli stricte referitoare la accesul civililor în incinta acestora. Pentru a putea vizita unitatea militară din Mangalia și pentru a afla mai multe informații despre vizitarea prietenului dvs., vă recomandăm să luați legătura cu autoritățile militare de la sediul unității. Aceștia vă vor putea oferi mai multe detalii despre programul de vizită și condițiile de acces în unitatea militară.