| Alina_5575 a întrebat:

Sm si eu o intrebare in legatura cu c++ si pseudocod, adica eu al scoala la ora de informatica lucrez cu aceste programe si nu ma descurca atat de bine(profesoara ne-a sugerat sa mai facem acasa)Intrebarea mea e acele programe sunt in orice calculator sauar trebui instalate?

multumesc

4 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Trebuiesc instalate. Eventual il poti lua cu stick-ul de la scoala si il instalezi acasa.
Nu e greu de instalat.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la o clasa de informatica-intensiv, da...trebuie instalat si obligatoriu trebuie instalat in C:\... app de asta, maine am lucrare la info din fisiere si matricilaughing)vai de mine, baftahappy