| AliceFirea a întrebat:

Sper ca intrebarea sa isi aiba locul aici.De o saptamana am tot felul de vise.Acum o saptamana am visat ca am ramas insarcinata cu un baiat cu care am o relatie de prietenie foarte apropiata(greu de explicat de este intre noi) care se facea ca este iubitul meu si era totul frumos si bine pana si parinti imi acceptau iubitul si copilul, dar la ecografie imi spuneau toti doctorii ca nu port in pantece niciun copil totul este gol.Toata saptamana am visat de la cai pana la serpi.Acum doua zile am visat cum ma duceam in salon si tot salon era plin de serpi, m-am trezit speriata nu am mai dormit toata noaptea aseara am visat serpi imensi si crocodili si toti angajatii mei erau bucatele si era totul plin de sange.se mai facea ca imi inchisesem salonul...O idee cam ce ar vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Buna, stimat utilizator as vrea sa iti spun ca visele sunt generate de subconstient chiar daca la nivel constient nu te gandesti este clar ca la nivel subconstient mintea ta incearca sa iti spuna ceva.
http://www.unica.ro/explicatii-vise-premonitorii-7399
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te uiti la prea multe filme de groaza si citesti prea multe horoscoape.
In subconstientul tau acestea fac anomalii de prelucrare a informatiilor primite de creier.

| AliceFirea explică (pentru Bula):

Horoscopul nu-l citesc, filmele ...ma uit la The vampire diaries, ce legatura ar avea?

| Bula a răspuns (pentru AliceFirea):

Visele rezultate fac legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o gura de aer
uita tot
si baga-te la culcare
este evident ca ai prea multe prostii bagate in cap