| Marko_7130 a întrebat:

Buna,

Stie cineva ce act imi trebuie pentru somaj de la primarie? De la primarie m-ar interesa mai mult, ce trebuie eliberat de acolo?

Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti somer prin incetarea CIM nu iti trebuie nici un act de la primarie.
Daca esti absolvent ai nevoie de o adeverinta, de la organul financiar local, ca nu realizezi venituri. Numai bine!

| Gabytzu64 a răspuns:

Daca esti somer prin incetarea CIM nu iti trebuie nici un act de la primarie.
Daca esti absolvent ai nevoie de o adeverinta, de la organul financiar local, ca nu realizezi venituri.