| F1or1n a întrebat:

Bună, stie cineva, unde pot lasa pe vara(4 luni) lucrurile din camin, de la decazare, in Iași? Poate sunt proprietari de depozit care ar putea depozita un frigider si cateva cutiu, sau alte opțiuni

Răspuns Câştigător
| Ka0ru a răspuns:

Incearca asta, poate e ok.
https://www.romimo.ro/......59gih.html

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea sunt opțiuni de acest fel pe la noi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Contra cost, ca nimeni nu ti le tine gratis, le duci acasa la parinti gratis le tin ei pe balcon, orice proprietar de depozit vrea bani si pe atitea luni te costă cit nu face.

| Ka0ru a răspuns:

Incearca sa postezi asta pe grupuri de Facebook legate de Iasi sau pe r/Romania, poate se gaseste cineva sa te ajute daca nu gasesti aici.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ka0ru):

Nu-t tine nimeni pe gratis asa ceva.
Ba chiar ai sansele sa ti le primeasca ca dupa aceea sa i le vanda, ca smecheri, bisnitari si tigani, avem slava domnului, gata oricand sa tepuiasca omul.

| Ka0ru a răspuns (pentru Violleta2022):

Unde am zis eu ca le tine cineva pe gratis? Se subintelege ca dai bani indiferent daca e chirie la un depozit sau un coleg care iti tine lucrurile.

| Ka0ru a răspuns:

Sau poate ai vreun coleg care locuieste in Iasi si iti poate tine lucrurile peste vara.

| F1or1n explică:

Sigur ca, contra cost, credeam ca se subînțelege.