Întrebare recomandată | Ivonaa a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi in Bacau pe cineva care repara aparate vechi pe film? Multumesc!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru proiectoare, intereseaza-te la cinematografe vechi.
Pentru camere de filmat, te poti interesa si la studiourile foto, filmari etc.

| Aube a răspuns (pentru Bula):

Aparat foto cu film (pelicula de celuloid).

| Bula a răspuns (pentru Aube):

Mergi la studiourile foto si intreaba-le, ei unde duc-, cine se ocupa de reparat aparate foto.

| mihai69 a răspuns:

Caută pe „Pagini aurii" pentru localitatea ta.
Dacă nu, încearcă să iei legătura cu cei de la f64 (din București) - poate te ajută măcar cu un sfat.

| Aube a răspuns:

M-a mira sa mai fie cineva care sa-ti mai developeze un film.
Intra la orice atelier foto si intreaba. Ei isi cunosc colegii.