| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Sunt clasa a 6-a si am probleme la matematica.Nu ma descurc deloc.Mai ales la Geometrie.Nici la algebra dar oricum decat geometrie e mai bine.Stiti vreun site de rezolva temele la mate geometrie+algebra FUNDA+VOT... scuzati categoriabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Nu exista astfel de site-uri. Daca nu te descurci roaga un prieten care le are cu matematica sau pe unul din parinti sa te ajute.Nu fi lenesa! La examene ce vei face? Va fi pacat daca tu ai medii mari lsa celelalte obiecte sa te traga in jos matematica. Daca nu roaga profesoara sa iti explice mai bine la sfarsitul orelor.Cu siguranta nu va avea nimic impotriva.In ziua de astazi unii profesori se bucura nespus atunci cand sunt intrebati ceva in legatura cu materia pe care o preda.Sau poti incerca sa faci pregatire. Unii porfesori(acum ca e criza) sunt dispusi sa vina si acasa la tine numai sa faca un ban in plus.

1 răspuns:
| andra97 a răspuns:

Scuza-ma?! dar sa iti faci temele de pe internet la matematica.mi se pare o prostie.nici macar nu exista asa ceva.dar daca nu te descurci roaga pe cineva sa te ajute si sigur vei intelege.nici eu nu ma descurc cu geometria.sunt clasa a 7a.dar la algebra da.si daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta.:*