| Ionika97 a întrebat:

Buna!
Sunt confuza, unii oameni spun ca duminica viitoare ceasul se da cu o ora inapoi altii ca se da cu o ora inainte...
Care este adevarul?

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In noaptea de sambata spre duminica(30/31 octombrie) se da ceasul cu o ora inapoi, respectiv ora 4, 00 va deveni ora 3, 00. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

O ora inainte

| NothingImportant200 a răspuns:

Se va da inapoi! Cum este acum la ora 6, asa va fi saptamana viitoare la 5, adica va fi mai intuneric pentru ca vine iarna!

| Dana a răspuns:

Se da cu o ora inapoi pentru ca intram in iarna! intra aici sa fi sigura:http://www.money.ro/......54976.html Succes! FuNfA?

| bfvhjcv a răspuns:

Buna.deci in loc de ora 4 va fi ora 3, deci se da inapoi. funda?

| Roby67 a răspuns:

Inapoi, dormi o ora mai mult
Ora 3 se face ora 2

| Roby67 a răspuns:

Mea culpa, am raspuns pentru GMT+1 si Romania este la GMT+2, deci corect este ora 4 devine ora 3.

| MindFreak a răspuns:

Se va da cu o ora inapoi, adica in loc de 7 va fi 6. In concluzie vom dormi mai mult big grin

| alexutu001 a răspuns:

Buna ceasul se va da inapoi cu ora in noaptea de sambata spre duminica, ce bine e ca mai dormim putinhee hee

| Simooxd a răspuns:

Se da cu o ora inapoi...In loc de 6:00 va fi 5:00.Deci vom dormi mai mult cu o orahappy

| Andreea_8910 a răspuns:

Adevarul este ca o sa dormi cu o ora mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da cu o ora inapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o ora inainte.Am intrebat si e cu o ora inainte.

| CobraLeon a răspuns:

Ceasul se va da cu o ora inapoi. Adica ora 04:00 va deveni 03:00 (vei dormi cu o ora mai mult) happy

| IoanaSalvatore a răspuns:

Se da cu o ora inainte!

fundita?batting eyelashes

| An0nim_1112 a răspuns:

Ceasul se va da cu o ora inapoi dar nu sunt sigur cand dar sigurat saptamana ce vine

| andreia97 a răspuns:

Se da cu o ora inapoi