| SuP3r a întrebat:

Sunt din Rep.Moldova si am terminat cu media foarte buna clasa a 9-asi acum vreau sa vin sa invat in Romania! Intrebarea este daca vin aici mai departe la liceu va trebui sa invat inca o data claa a 9-a sau merg direct mai departe in a 10-a? Astept un raspuns cat mai concret... Dau fundita.

1 răspuns:
| kattya96 a răspuns:

Eu stiu ca mergi direct, pentru ca vorbim aceeasi limba si asta e un avantaj. Daca veneai din alta tara poate. Oricum te anunt ca aici este foarte greu ( nu zic ca acolo nu e). Sper sa nu regreti succes! happy