| Alemariandra a întrebat:

Sunt studenta in primul an la Bucuresti si impreuna cu prietena mea cautam un apartament de 2 camere in care sa locuim.(chirie). Intrebarea mea este urmatoarea (legata de costurile de întretinere iarna) : sa optam pentru un apartament cu centrala termica proprie? Care ar fi costurile si daca este mai avantajos asa. Rog seriozitate

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Cam 600 RON pe luna costa 2 camere apartament. Iar la 3 camere din spusele unui ex:coleg 1000 RON.