| anonim_4396 a întrebat:

tatal meu mai demult a blocat netul pe laptopul meu si nu stiu cum sa il deblochez am cautat intruna si nu am gasit cum sa il deblochez, va rog daca stiti sa imi ziceti cum il blochez.Dau funda si voturi.

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai Sam draga sunt multe metode. Nu putem sti ce a folosit tatal tau. Poate restrictiona din router sau prin programe de protectie sau de la furnizor daca aveti linii separate. Daca ai windows 7 o scanare cu windows network diagnostics ar oferi un raspuns despre locul in care e intrerupta comunicarea.

| Robyi a răspuns:

Pai sti parolele? PPP? Daca nu le sti e clar nu-l poti conecta doar daca mergi la firma internetului