| Anestezia a întrebat:

Bună ! Știe cineva de ce nu mai pot utiliza  facebook-ul
nu mai pot încărca poza , sau să ...chat-uies c laughing?

Îmi scrie cam așa
For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. If you have any question, please contact our Help Center.

Fundă!

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Ai primit pe facebook o aplicatie "Change your Default Facebook BLUE To Different Colours"?
Și facebook a oprit răspândirea scam-ului blocându-ți contul.
Rezolvare:
http://www.faravirusi.com/......-facebook/

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru stanly7):

Da ala l-am primit si eu, Ce prost am fost sa dau pe el laughing

7 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, a intrat un virus si mi-a blocat contul, ma lasa sa intru dar doar atat si sa dau like, da in 2 zile m-a deblocat, nu ai ce face, trebuie sa stai asa fara sa faci nimic crying.
big grin Da nu patesti nimic daca nu postezi 2-3 zile nu,? Daca da fa-ti alt cont big grin.

| Akid a răspuns:

Probabil cineva ti-a dat block sau spam. Tie sau la vreo postare de a ta! Si mie mi-a facut cineva asta, insa eu puteam sa il folosesc, doar ca nu aveam voie sa dau cereri de prietenie timp de 7 zile.

| Anestezia explică (pentru Akid):

Ok , și știi cumva dacă
o să mai pot folosi fb vreodată ?

| Akid a răspuns (pentru Anestezia):

Cred ca da. Dar dupa un anumit interval de timp! big grin

| stanly7 a răspuns (pentru Akid):

Tu ai abuzat de butonul "add friend" și ți-a fost oprită pentru câteva zile opțiunea.
Nu ți-a făcut "cineva" asta ci facebook a oprit temporar.

| Akid a răspuns (pentru Anestezia):

Http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111222225218AAvONAy

uite aici s`a discutat problema.