| LuizaImperffect a întrebat:

Am o problemă cu facebookul. Nu mă lasă să comentez poze, să postez, să vorbesc pe chat... şi cand incerc sa accesez una din astea imi scrie : For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. If you have any question, please contact our Help Center. Nu stiu ce sa fac crying. Va rog, ajutati-ma! Am dat la help center, dar nu ştiu ce trebuie să fac... deci va implor! help me!

Răspuns Câştigător
| copiludepresiv97 a răspuns:

Asteapta 24 de ore...e din cauza ca ai intrat pe porcaria aia cu culorile pentru facebook si eu am patit funda?

| LuizaImperffect explică (pentru copiludepresiv97):

Da... am intrat si eu pe porcaria aiaoh go on. Acum mi s-a deblocat si mie.hee hee

2 răspunsuri:
| copiludepresiv97 a răspuns:

Bine
happy