| Tobbyas a întrebat:

VA ROG FRUMOS RASPUNS, imi tot apare restrictia aceasta la facebook crying si nu pot da like-uri nu pot da comenturi nimic...

Your account has limited access
For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. If you have any questions, please contact our Help centre.

2 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Pentru ca fie ai dat cerere de prietenie unei persoane necunoscute ori care nu te vrea in lista, ori ai trimis vreun mesaj unei astfel de persoane. aceasta persoana deranjata a sesizat administratorul site-ului, care ti-a restrictionat drepturile. Perioada este din cat stiu undeva la max.15 zile, dupa care vei putea folosi contul ca inainte. Ai grija ce si cui dai, pt.ca daca exista persoane deranjate pot face astfel de sesizari, administratorul site-ului luand aceasta masura intrucat are dubii cu privire la identitatea ta sau la motivele pentru care ti-ai facut acel cont.

| Lydia28 a răspuns:

Pai contact their help center, cine stie ce ai facut nazdravanule!