| RoooneyThePuf a întrebat:

Buna TPU.Acum 2 ani am fcaut un abonament la cosmote, apoi dupa ce mi-a expirat am trecut pe cartela, dar pastrand acelasi numar.Saptamana trecuta mi-am pierdut telefonul.As putea sa-mi mai fac un abonament cu acelasi numar?(avand in vedere ca cel care a gasit telefonul nu mai poate folosi cartela deoarece aveam cod pin)?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa poti face abonament, daca dovedesti ca numarul respectiv a fost al tau si asta o poti face cu contractul vechi. Numai bine!

| bombonika18 a răspuns:

Da