| compasx3 a întrebat:

acum ceva timp am primit cadou un Iphone 3G(la mana a doua) e super,imi place dar cand vreau sa incarc aplicatii pe el in itunes imi apare ca (virgula) calculatorul meu n ueste autorizat pentru aplicatiile care sunt instalate pe iPHone,cand dau pe "autorizeaza" nu imi apare id-ul meu Aplle,ci al fratelui meu, iar cand il sterg si scriu ID-ul meu si bag parola mea nu merge, scrie ca l-am autorizat iar apoi 2 secunde mai tarziu apare din nou id-ul lui acolo,si evident nu am de unde sa ii stiu parola, chiar nu stiu ce sa mai fac, aveti idee ce sa fac ca sa scap cumva de id-ul lui si sa pot sa autorizez cu id-ul meu? sau stiti cumva alt mod de a instala aplicatii in iPhone fara iTunes? dau funda pentru cine ma ajuta cat de cat

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

Adica sa resetezi tot sistemul telefonului?

| compasx3 explică (pentru AleexNC):

Mersi,l-am resetat si s-a rezolvat

2 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Poti sa descarci si de pe alte site-uri dar nu mai stiu sigur care... Ai incercat sa resetezi totul?