| an1645021 a întrebat:

Buna TPU.

Am dat niste anunturi pe net si problema e ca ele sunt vechi de 2-3 ani si cand imi introduc nr.meu de telefon pe google imi arata toate anunturile vechi care sunt pe diferite site-uri.Cum pot face sa le sterg ca la unele din ele m-am inregistrat doar cu adresa de mail.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intra pe site urile respective si sterge anunturile

| pbsolver a răspuns:

Sau daca nu ai optiunea de a sterge threaduri, trimite un mesaj privat administratorilor forumului pentru a-i ruga sa-ti stearga anunturile. daca nu reusesti nimic, contacteaza-i pe cei de la google http://lmgtfy.com/? q=delete+content+that+appears+on+google

| an1645021 explică (pentru pbsolver):

Nu reusesc sa contactez. Vrei sa fii te rog mai pe intelesul meu? Unde gasesc q=delete+content+that+appears+on+google? As vrea foarte mult sa sterg tot dar numai nu reusesc.