| Belcota_Cernescu_Nicoleta_1999 a întrebat:

Am facut recent o comanda pe internet si o sa ajunga prin fun curier. Din motive personale, nu pot fi acasa la ajungerea comenzii. Se poate sa schimb adresa si s-o ia o prietena din aceeasi localitate?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Da, se poate, daca anunti din timp schimbarile intervenite. Contacteaza compania de la care ai cumparat, ca sa stii cu ce curierat au incheiat parteneriat si sa iei legatura cu acestia. Cand informezi despre situatia creata, dai si numarul de telefon al prietenei catre curierat, ca sa poate fi contactata cand curierul ajunge in localitate.