| NicoletaNiko14 a întrebat:

Am folosit pentru Facebook un e-mail vechi, dar acum nu ii mai stiu parola. Cum procedez sa pot recupera acest e-mail? Dau fundita, va rog ajutati-ma este urgent.

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Buna Nicoleta,

Pentru a recupera parola trebuie sa mergi pe pagina care apartine emailului tau (gen yahoo.com / Gmail.ro etc) si cand incerci sa te loghezi sa dai la am uitat parolasi acolo ai pasii care trebuie sa ii faci pentru a reseta parola. Daca nu te descurci scrie-mi in privat si te voi ajuta!