| pinguinuVerde a întrebat:

happy Am internet pe stick de la Orange, de 1 MB rolling eyes. Cand dau click pe el, imi apare din minut in minut un patratel unde scrie hkcmd. exe - No Disk. There is no disk in the drive. Please insert a disk into a drive \Decive\Harddisk1\DR11. Si este : Cancel, Try Again, Continue. Trebuie sa dau de 3 ori Cancel sau Continue (pentru. ca Try Again nu merge laughing ). Si doar ce mi-am instalat windowsul`, pentru. ca si la cel de dinainte imi aparea la fel. Habar n`am ce pot face sa nu`mi mai apara laughing. Fundita! happy

1 răspuns:
| Theeo a răspuns:

Nu ai primit şi ceva CD de instalare? sau măcar ceva informaţii de instalare.
Sau cel mai bine mergi direct la un Orange-Shop şi te ajută cineva acolo.