| I3runeTT a întrebat:

Bun acum nu numai ca mi se stinge calculatoru cand intru pe youtube dar mi se stinge si daca stau prea mult pe acest site TPU.Si cateodata inainte sa mi se stinga m-i se face ecranu albastru si scrie "graphicals memory "sau ceva de genu.Stie cineva ce are? Dau fundabig grin.O da si sunt nou pe acest site cine imi spune cum imi pot vizualiza propriile intrebari si raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Ti se infierbanta placa video! lasa capacul lateral deschis, spune ce placa video ai si monitorizeaza temperatura sistemului! cu acest program! http://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/1.19-setup.exe iar pentru problema cealalta, intreaba aici! http://www.tpu.ro/totul-despre-tpu eu nu stiu, ca te ajutam

| I3runeTT explică (pentru florin1979):

Sti cumva cum se foloseste sau ce trebuie sa fac cu programul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.

| shoot a răspuns:

Se supraincalzeste placa video. Incearca cu everest sau pc wizard si vezi ce temperatura are. Daca este peste 60 grade ar fi bine sa ii pui un ventilator si eventual sa ti carcasa cu laterala desfacuta.