| RebekaRebee a întrebat:

Buna TPU...
Am nevoie de ajutor, aveti cumva vreo cunostinta sau vreo idee cum as putea sa aflu ce subiecte se vor da la Comper etapa nationala clasa a 8-a?
Am nevoie sa aflu in seara aceasta va rog mult!
P.s: fara mistouri ca n.am chefwinking

2 răspunsuri:
| Extraterestru2 a răspuns:

Nu ai cum sa afli ce se va da! Nu ti se pare normal ca la un concurs sa nu se stie subiectele decat dupa finalul concursului?

| RebekaRebee explică (pentru Extraterestru2):

De fapt, doar mentorilor li se afiseaza in seara asta subiectele.
Si am intrebat daca cuboasteti pe cineva sau subliniez sau aveti vreo idee.
Atat voiam sa stiu