| Mire2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, trebuie sa fac o prezentare powerpoint la biologie despre "Imunitate" și d-na profesoară a spus să punem multe poze și sa le explicam, dar nu stiu cum sa fac asta, adica la imunitate, despre ce sa pun poze? Adica am cautat poze, dar nu am gasit despre imunitate. Cum sa fac? Ajutor va rog.

Dau fundăă

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme, alea le rezolvi tu in clasă, sau cere ajutorul colegilor de clasa sau părintilor tai, nu este nimeni obligat aici sa ti faca tie temele, zbate te si tu, ca tu esti la scoală, daca stii sa faci, daca nu asta e, ramîi repetentă la biologie.