| Facebook17 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Acum! Am 15 ani si in vara asta trebuie sa plec in Las Vegas. S. U. A pot sa imi fac viza pentru o lunga durata{1 an 2} fara invitatie:s Help me, please!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viza nu se ia pe loc, trebuie să depui niște acte la ambasadă, ai niște chestionare de completat iar în vacanță te duci numai cu chemare. Situația este destul de delicată.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poți pleca așa cum vrei tu.
Viza este pe 10 ani, tu ești minor.
Și de ce trebuie să pleci?
Pa, pa.

| Facebook17 explică (pentru Legiuitoarea):

Deci. vreau sa merg in vacanta.happystraight face am auzit ca viza pot sa o iau pe locstraight face deci.nu pot sa iau viza pe 10 ani pentru ca sunt minor? nu exista alta solutie decat invitatie?

| Facebook17 explică (pentru Legiuitoarea):

Vreau sa ma duc in vacanta! si nu pot sa iau viza pe 10 ani pentru ca sunt minor? chiar am nevoie de invitatie? aoleu.mrg dar daca am invitatie, pe cat timp imi da?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Facebook17):

Bună.
Viza nu se ia pe loc, trebuie să depui niște acte la ambasadă, ai niște chestionare de completat iar în vacanță te duci numai cu chemare. Situația este destul de delicată.
Pa, pa.