| Adela69 a întrebat:

AM o foarte mare problema! Vineri (28 martie) este o excursie.Mie mi-a venit luna trecuta pe 22, cam cand ar trebui sa imi vina din nou?! Mentionez ca nu prea am il am regulat..Va rog ajutor! 11 ani

2 răspunsuri:
| Jouliete a răspuns:

Este foarete probabil sa fii chiar in momentul acela din pacate, dar daca spui ca nu e regulat poate sa nu fie, dar in mod normal, la o luna iti vine. Oricum eu zic ca poti pleca in excursie, numa sa iti iei cu tampon cu tine

| Omis a răspuns:

O sa-ti vina înainte de 22 sau dupa 22...