| AlcolicSmile123 a întrebat:

am o imprimanta HP Photosmart C4600 series.
Am 2 probleme.
1.Imprimanta printeaza doar cand se termina de numarat paginile virtuale din calculator (Microsoft word 2013) probabil le scaneaza?
2.Imprimanta printeaza numai ROSU/ROZ daca vreau negru printeaza roz, daca vreau alb printeaza rosu. Ce naiba are? Si daca am un backround albastru il trage in dungi...una alba una albastra...
Va rog, raspundeti-mi macar la 2. Orice parere e acceptabila.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

1. asa se intampla la orice imprimanta. asta arata ca se incarca in memoria imprimantei pentru a fi printate.

2. ai verificat cata cerneala ai in cartuse?

sunt puse cartusele in ordinea corecta? Eu sunt aproape sigur ca asta e. shimba-le pozitia.

| AlcolicSmile123 explică (pentru Danzell):

Le-am umplut acum 2 ore. Si pozitia e cvorecta (dupa afis) + blocajul.