| BigKing a întrebat:

Am o intrebare: Am un buget de 2400 RON. Ce laptop imi recomandati pentru acest buget? (vreau un link). As vrea sa-mi mearga bine jocurile pe el si sa fie rapid(sa nu astept 100 ani pana se copiaza ceva de 2 GB dintr-un folder in altul). FUNDA!

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Iti recomand aces laptop, crede-ma ca nu veri regreta alegerea facuta;) :) http://www.emag.ro/......DFD4JBBBM/

| BigKing explică (pentru Jipa95):

Imi pare rau dar chiar nu suport linux happy nu stu cum sa lucrez cu el

| Jipa95 a răspuns (pentru BigKing):

Pai si cine te obliga sa ti linux pe el? happy Ii poti pune windows cand doresti tu happy

| CinevaNou a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......ader-grey/
GeForce GT 740M si GeForce GT 840M sunt cele mai bune placi video pe care le poti gasi la laptopurile de acum, cu mult peste ce vezi cu radeon.

| deathy a răspuns:

La fel am si eu si sunt foarte multumit de el :)
http://www.emag.ro/......DC2LLBBBM/

| BigKing explică (pentru deathy):

Nu stiu ce sa zic... la prima vedere e super dar am o intrebare : vine cu windows 7 gata instalat? nu vad unde scrie