| gago a întrebat:

am o intrebare.thinking

Cum se face marijuana? se toaca? nu poti sa iei frunza direct de pe pomisor, nu?

funda cine stie

Răspuns Câştigător
| Bogdy997 a răspuns:

Poi trebuie sa ii dai foc sa o fumezi nu? In starea naturala nu arde cum trebuie asa ca trebuie uscata. Ca sa poti sa pui un continut cat mai mare intr-o tigara este nevoie sa o toci, ca daca pui frunze intregi pe care le tot indesi, nu-ti prea iese...te-am ajutat?winking big grin

6 răspunsuri:
| Cuniska a răspuns:

Marijuana se creste la fel ca o planta, numai ca in conditii speciale si trebuie sa ai mare grija de ea, sa astepti sa se coaca si chestii din astea

| Bogdy997 a răspuns:

Ai nevoie? Vrei sa incepi ceva cultura? laughing

| gago explică (pentru Bogdy997):

Nu pe bune mane, sti?

| gago explică (pentru Bogdy997):

Da, m-ai ajutat, mersi

| NevastuicAaA a răspuns (pentru Bogdy997):

Si ce preturi ai?

| Bogdy997 a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Inca nu vand deci nu am oferte, da cand ma apuc te anunt.winking laughing

| Bogdy997 a răspuns (pentru gago):

Poi trebuie sa ii dai foc sa o fumezi nu? In starea naturala nu arde cum trebuie asa ca trebuie uscata. Ca sa poti sa pui un continut cat mai mare intr-o tigara este nevoie sa o toci, ca daca pui frunze intregi pe care le tot indesi, nu-ti prea iese...te-am ajutat?winking big grin