| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare big grin
Daca descarc un bluetooth pentru pc pot trimite poze de pe telefon pe calculator?

Dau fundawinking. Cat mai repede raspuns daca se poate!

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Poti :) doar daca...
PC-urile NU au bluetooth incorporat/integrat. Doar unele laptop-uri au.
Ai nevoie de un stick USB bluetooth k si acesta:
http://www.okazii.ro/......a111042944
Connectezi stick-ul la PC, si atunci program-ul/soft-ul descarcat te ajuta sa faci ceea ce vr.
Bafta;)

| LoOvE a răspuns (pentru xgamerz):

Si acest gen de stick bluethoot il pot cumpara de la un magazin Cosmote?

De unde sa fac rost de el? Nu vreau sa fac comanda pe net.

| xgamerz a răspuns (pentru LoOvE):

Il poti cumpara de la un magazin de/cu piese...de calculatoare...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bluethooth ul nu e o componenta software si o componenta harware. e ca si cum ai spune ca vrei sa doawnloadezi niste RAM sau un procesor. Trebui sa iti cumperi un adaptor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy.

| Lykan a răspuns:

Da se poate ar fi ca un bluetooth obisnuit asa ca e posibil happy funda

| tgiabberriieul a răspuns:

Cum mă să DESCARCI bluetooth? Poate vrei să cumperi un adaptor bluetooth...
Dacă da, răspunsul e afirmativ.

| anonim_4396 explică (pentru tgiabberriieul):

Te rog frumos sa nu vorbesti cu,, mă,,. Fara supararewinking.

| tgiabberriieul a răspuns (pentru anonim_4396):

Din username-ul tău se înţelege că accepţi astfel de expresii.

| anonim_4396 explică (pentru tgiabberriieul):

A dawinking. Bine cum spui tuwinking.

| bubulinadulche a răspuns:

Asta nu stiu.Dar mai bine descarca prin cablul USB.
E mai usorbig grin