| cristina94_8053 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi si sper sa ma ajutati si de aceasta dat. eu anul trecut am abandonat liceul din motive de familie dar anul acesta vreau sa ma intorc iar la liceu. dar din cate am inteles acum trebuie sa ma inscriu la seral deoarece am implinit 18 ani.eu acum sunt in Italia iar intrebarea mea este daca trebuie sa merg eu personal in tara pentru a ma inscrie? va multumesc si dau funda.

1 răspuns:
| Skittles04 a răspuns:

Nu poate merge si unul din parinti cu copie BI, CI, ultima diploma absolvita, adev de la scoala generala (precum ca ai facut vacinuri). deci poate merge unul din parinti