| kuroko1123 a întrebat:

am o problema. am instalat de curand o interfata a windows 7 pentru windows xp!
dar acum nu imi apare START si iconitele de la paginile care sunt deschise sunt suprapuse! ce ma fac? sad
P.s : nu este vorba ca am apasat pe : dublu-clik stanga pe taskbar dupa care am apasat nu stiu unde si am bifat ceva... NU.mi imi apare bara!
Un raspuns rapid va rog
!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

E o problema la legatura dintre interfata si windowsul xp(la pc ), scoate interfata sau reinstaleaza windows sau interfata

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca nu-ti apare bara de jos trebuie sa reinstalezi interfata.

| Chuchk a răspuns:

Ai instalat seven remix nu? se pare ca nu l-ai descarcat cum trebuie dezinstaleazal si uitate la un tutorial mai bun

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Si varamiu a patit exact la fell! I-am reinstalat interfata! Ori dezactiveazo sau fa ceva!