| Dan10079 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul sad ieri mi-s-a inchis calculatorul dintr-o data si cand l-am deschis din nou nu mai aveam bara cu start jos ce as putea face ca s-o fac sa apara?

3 răspunsuri:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Eu cand am cate o problema si nu stiu sa o rezolv instalez de urgenta windowsu-l.

| Nur_Angie_1986 a răspuns:

Ctrl + Alt -> Ti se deschide Task Manager. Dai la Applications, apesi pe New Task... Daca ai Windows Xp, C:\WINDOWS\explorer.exe... iar daca ai alt Windows, cauti in folderul si gasesti Explorer. Si o sa iti mearga

| Dan10079 explică (pentru Nur_Angie_1986):

Mi s-a deschis My computer. Deci nu-i bine.