| maraa_9303 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, am instalat pe el windows xp (sp2) si mi se intampla ca mai mereu cand deschis pc-ul si dau click pe start sa nu imi apara bara sau cand la incerc sa copiez sau sa mut un fisier prin glisare la fel mi se intampla. Nu stiu ce as putea sa imi mai fac, astept sfaturi.Multumesc mult si dau funda :*

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Instaleaza windows vista

| Zenithf a răspuns:

Pot fi mai multe cauze: este virusat, nu ai driverele potrivite, poate fi un conflict de placa, cel mai bine este sa chemi un prieten care se pricepe la calculatoare ca prin mesage sau telefoane este greu de rezolvat

| consilierindragoste a răspuns:

Nu vista ii cel mai prost sitem de operare spune capacitatile computerului ca sa te putem ajuta placa video etc mhz