| alingangster a întrebat:

Am o problema la instalarea windows vista, in timp ce se incarca instalarea imi apare urmatoarea eroare:Windows cannot install required files.The file may be corrupt or missing.Make sure all files required for installation are available, and restart the installation.Error code 0x80070017.Mentionez ca am sters vechiul windows deci nu am deloc windows...Ce pot face ajutati-ma va rog.Multumesc happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Riderx1 a răspuns:

Eroare cauzata de un pachet de update corupt sau file media corupte (distruse pe jumatate), poate fi si din cauza CD/DVD-ului daca acesta esta zgariat extrem, incearca alt cd/dvd cu windows

| obsercvayr a răspuns:

Ma tem ca e pe Iso? Ori baiat-ul care a facut cd-ul nu a urmat totii pasi. Incearca sa gasestii alt cd cu windows, si iti va merge cu siguranta, Funda?