| vasytite a întrebat:

am o problema urg! in timp ce stateam p net dintr-o data s-a schimbat culoarea ecranului de la pc. sa albastrit. ajutati-ma. ii ceva problema grava?
va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| gcristinel21 a răspuns:

Uita-te la spate, ca mufa de la monitor sa fie bine "infipta" in placa video. Daca asta nu rezolva problema, cel mai probabil e de vina cablul de la monitor sau in cel mai rau caz, monitorul.

1 răspuns:
| CyberKingAlex a răspuns:

Daca scrie ceva pe ecran:Eroare fatala
Rezolvare:Restartezi sistemul si daca persista reinstalezi windows-ul
Daca nu scrie nimic:problema cu placa video/monitor
Rezolvarebig grinu-te in service