| Wojak a întrebat:

am o problema foarte grava, stateam la PC si dintr-o data mi-au dat not responding toate programele, mi-a facut un fel de blue screen (sunt pe w7) si apoi mi-a scris "Reboot or select proper boot device or insert boot media and press a key", mi s-a mai intamplat o data, deci am schimbat cablul SATA si acum merge. Din nefericire nu am 5000 de cabluri ca alea, deci ajutati-ma sa rezolv problema! !

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Cred ca ti-e defect HDD-ul. Incearca sa schimbi windows-ul totusi... Daca tot asa face schimba HDD-ul.

| R3dBuLL a răspuns:

Nu cred ca e de la hdd eu zic sa îl duci la un service asta e cea mai sigura metoda.

| Wojak explică (pentru R3dBuLL):

In service-urile din oras sunt numai escroci.