| Herp a întrebat:

Am observat un lucru ciudat cand am fost la cimitir. Pe aproape toate crucile de marmura era scris cu markerul un "V". Mi s-a parut ciudat.erau la toate scrise acelasi semn in acelasi loc. Sa fie vorba de niste Satanisti? Acel "V" sa fie un semn Satanist? Sau poate doar o gluma proasta?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

nu erau satanişti, ci necrofili. făceau verificarea anuală, asta reprezinta acel V.

4 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

N-au kinderii ce face!

| fanJBfan a răspuns:

Hmm... orice e posibil
dar cel mai sigur : o gluma banala

| UbexFlo a răspuns:

Cu siguranta o gluma proasta happy

| gaby_4040 a răspuns:

Acel V este un semn acelui cimitir Ce face o verificare pe an si vede daca au fost furate cruci sau daca s-a intamplat ceva