| licurici77 a întrebat:

am si eu niste casti dinacelea de pus pe cap. astazi cand le-am pus pe cap s-au rupt (sunt din plastic).eu ma garantie la ele dar nu stiu daca le duc de unde mi l-eam cumparat o sa imi dea altele sau nu?

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Servce-ul se ocupa doar de electronica. deci nu

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu a expirat garantia, magazinul iti va da alte casti. Castile trebuiesc duse in ambalajul original.

| licurici77 explică (pentru alessia5158):

Esti sigura?

| alessia5158 a răspuns (pentru licurici77):

Scuze! --- acum, vad ca este vorba despre un defect care iti poate fi reprosat ( manipulare necorespunzatoare). In acest caz, obiectul nu se schimba de catre firma care asigura garantia. scuze, din nou!

| licurici77 explică (pentru alessia5158):

Nu-i nimic mersi oricum

| Azµre a răspuns:

Nu le va primi la garanție... asta e cumperi altele...