| Trnadafirroz a întrebat:

Cine stie vreo dieta de slabire in vreo 2 saptamini cel mult sa dau jos macar 3-4 kg. Pentru cel mai concret si bun raspuns fundita.

7 răspunsuri:
| Xenaaaa a răspuns:

Cea cu supa de rosii e eficienta. timo de 2 saptamani mananci supa de rosii zilnic, in fiecare zi adaugand ori fructe/legume/250 g peste/250 g branza/250 g carne de pui fiarta.

| OneGentleman a răspuns:

Incearca sa mananci grau fiert cu miere de albine, si orez in diete or sa te ajute negresit, si baza unei diete trebuie facuta pe stilul de viata al omului respectiv nu dupa ce zice unul sau altul happy

| sashaclara a răspuns:

Am slabit fix 4 kg in 2 saptamani cu aerobic si mancare sanatoasa, asta a fost dieta mea.Pur si simplu am eliminat dulciurile, sucurile si prajelile si kilogramele s-au dus happy

| KanameKN a răspuns:

Deci iti dau un program care ar trebui sa il respecti zilnic :
Dimineata mancanca o fructa sau un iaurt [ eu beau activia ]
La pranz mananca orice mancare fiarta sau la cuptor, in nici un caz prajeala.
Si poti manca pe la ora 16.00 o fructa. Cu asta slabesti cu sigurantawinking

| Catalin_Preda_1993 a răspuns (pentru KanameKN):

Un fruct incultul dracu

| KanameKN a răspuns (pentru Catalin_Preda_1993):

Manca-me-ai fructu` atunci

| Catalin_Preda_1993 a răspuns:

Sport fara shaorma