| alexxandra_6637 a întrebat:

am si eu o intrebare la care astept raspuns urgent. ofer fundita. am un telefon Nokia c3 00 (de 1 an) si astazi mi s-a inchis in timp ce il tineam in buzunar, iar cand am incercat sa-l deschid nu a mai mers. avea acumulatorul incarcat, deci nu era problema de baterie. are cineva idee ce ii pot face sa il deschid (in afara de scos bateria si pus la loc pentru ca am incercat )

Răspuns Câştigător
| McMicheal a răspuns:

Buna, si eu am avut aceeasi problema, intamplator cu acelasi telefon, laughing, Problema e la soft, trebuie sa mergi cu el la reparat neaparat (alta solutie nu ai, scuze); Partea proasta e ca dupa ce ti se inlocuieste soft-ul ti se sterge tot de pe telefon.

Scuze ca nu te-am putut ajuta sa il repari pe loc, dar altceva nu se mai poate face sad.