| Miha a întrebat:

am si eu o intrebare pentru ce-i ce stau in Bucuresti. Vreau sa ajung la liceu Ion Neculce, din cate am vazut este aproape de Primaria Sector 1 asa ca daca stiti vreun mod prin care sa ajung acolo va rog sa mi-l spuneti.Am vazut ca ajungi cu metroul dar apoi trebuie mers pe jos sau luat un RATB?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Mergi cu metroul pana la Grozavesti si dupa iei tramvaiul 1 pana la Soseaua Nicolae Titulescu. Te introci si mergi putin pe jos pana la bulevardul banul manta si pe undeva pe aproape trebuie sa ai o inetresctie cu strada teodosie rudeanu si dupa ce mai mergi ceva trebuie sa dai de strada ion neculce.