| biutzaB a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. se poate comanda un taxi din pitesti pana la Bucuresti? sad ca nu stiu unde sa intreb si chiar am nevoie pentru cineva strain care nu se descurca cu limba romana. multumesc.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

De ce nu apelezi la un prieten cu masina?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista multe ale variante... tren, prieteni cu masini, microbuze, masini de inchiriat

care costa mult mai putin.

vrei taxi suna la o firma si intreaba si cel mai probabil trebuie sa platesti si drumul pe care il face singur taximetristul sa se intoarca