| Varga_Laurentiu_1997 a întrebat:

Am si eu o problema incerc sa fac un DVD si numa nu-mi merge si deja am incercat cu 5 dvd-uri si tot asa imi face imi zice Power calibration eror, ce ar putea sa fie?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Poti incerca mai multe lucruri.

1. schimba firma de DVD-uri, writerele au probleme cu unele firme dar in rest functioneaza bine.

2. Schimba programul cu care arzi DVD-ul, recomand http://cdburnerxp.se/en/home

3. daca nu merge cu ce am zis mai sus ti-e stricat writerul si va trebui sa iei altul

1 răspuns:
| DanyArtist a răspuns:

Mai bine cere-i sfatul cuiva care poate sa vina pe la tine, nici macar nu ai scris error corect, errorile depind de windows sau programul pe care il folosesti ca sa scrii cd-uri etc, pentru noi cu informatia pe care ne-ai dat-o e imposibil, nici un ghicitor nu ar sti ce are, mai bine cheama pe cineva la tine care stie mai bine sa te ajute